Hybrid Kayıt Cihazı

İp ve analog güvenlik kamerasını aynı anda çalıştırabilen Hybrid Kayıt Cihazı sayesinde tek ekranda 16 adet analog güvenlik kamerası ve 8 adet ip güvenlik kamerası izleneme yapılabilmektedir. Bu konumuzda teknik destek sitem üzerinden bana ulaşan müşterimizin ihtayıcı doğrultusunda 1 adet 16 kanal hibrit dvr kayıt cihazı satılmıştır. Aynı zamanda bilgilendirme amaçlı olarak cihazı müşterimiz için test ederken sizler için de bu inceleme konusunu açarak cihaz hakkında bilgi edinmenizi sağlayacağım.Hybrid Kayıt CihazıHybrid Kayıt Cihazı

HYUNDAİ HYNVR-4816HBR 16 Kanal WD1+8 Kanal İp Hybrid DVR Cihazı

hibrit dvr

Cihaz üzerinde 16 adet analog kamera girişi bulunmaktadır. Cihaz aynı network üzerinde 8 adet 720P 1.3 Mega Pixel 4 adet 1080P 2 Mega Pixel ip kamera çalıştırma özelliğine sahiptir.

hibrit kayıt cihazı

Cihaz 10/100/1000 ethernet giriş özelliğine sahip olup Gigabit switch ile kullanılmalıdır.  HDMI , VGA ve CVBS video görüntü çıkış özelliğine sahiptir.Cihaz içerisine 2 adet 3TB Disk takılabilmektedir. Müşterimin isteği doğrultusunda 1 adet 2 TB HDD takılmıştır.

hybrit-dvr-kayit-cihazi

Cihaz kullanıcı adı : admin şifre 123456 dır.

ip kamera görüntüsü

Cihaz menüsüne giriş yapıldığında ayarlar menüsünden takılan hdd ler mutlaka formatlanmalıdır.

hibrit ayarları

İp kamera menüsüne girilerek hibrit kayıt cihazına ip kamera tanıtılır. İster manuel olarak istenirsede otomatik arama ile ip kamera eklemesi yapılabilir. Hybrit dvr + Nvr kayıt cihazı OnVif özelliği sayesinde Onvif desteği olan tüm ip kameralar çalıştırılabilir.

Ürün tedariğinde firmamızı tercih ettiği için Kemal beye teşekkür ederim.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.