Hyundai HNO-6022R İp Kamera

Güvenlik sistemleri, ip kamera, Hyundai HNO-6022R ip kamera, ip kamera fiyatı,teknik özellikleri, ip kamera izleme programı.

Bü gün itibari ile ekingen elektronik tarafından gümrükten yeni çekilip test etmem için elime ulaşan Hyundai HNO-6022R ip kamera görüntü kalitesi olarak çok başarılı bir ürün. Hyundai HCM-IP 4130N kasasıyla aynı olan 6022R ip kamerada bazı değişikliklere gidilmiş.

İlk olarak gözüme çarpan en büyük değişiklik HCM-IP4130 N ip kameradaki ses giriş özelliği yeni seri HNO-6022R ip kamerada yok. Network bağlantı soketine su ile temas etmemesi için ekstra bir koruma düzeneği ilave edilmiş.

İp kamera 1.3 MegaPixel 720P görüntü çözünürlüğüne sahip üzerinde 3.6 mmlens bulunmakta. Görüntü kalitesine bakıldığında piyasada satlıan farklı marka 1.3 megapixel ip kameralara göre çok daha başarılı.

Ürün program cd içerisinde yeni bir ip kamera bulma programı yüklü olduğunu farkettim. Programı kurduğumda eski ip kamera bulma programdan çok farkılı ve başarı olduğunu söylemem gerek.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir yorum

  1. Merhabalar verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.