İnternet üzerinden kamera izleme ayarları, Modem port açma

Güvenlik kamerası, internet üzerinden kamera izleme, görüntü nakli, modem port açma, modem ayarları, cep telefonu kamera izleme, port yönlendirme, dvr kayıt cihazı ayarları, kamera kayıt cihazı.

cep telefonu kamera izleme

Ev yada iş yerinizde bulunan güvenlik kamerasını izleyemiyorsanız yapmanız gereken tek şey bizi aramanız. Deneyimli teknik servis ekibimiz kayıt cihazınızın modem port yönlendirme ve kamera kayıt cihazı ayarlarınız yeniden yapılandırır ve kameralarınızı internet üzerinden izlemeye açar.

Kameraların internet üzerinden izleme ayarlarının yapılabilmesi için modem ayarlarına giriş şifresinin bilinmesi gerekmektedir. 

Cep telefonunuza gerekli olan kamera izleme programı indirilip, programın tüm ayarları yaptırılır ve kameraları izlemeniz sağlanır.

Modem port yönlendirme teknik destek hizmetini istanbul içi firmamızdan alabilirsiniz. 

Müşteri Hizmetleri 

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

12 yorum

  1. Üstadım bazı modem markaları doğru port açmana rağmen yine de görüntü aktarımı yapmıyor. En son çıkan yeni nesil modemler de bu böyle. Güvenliği mi yüksek o yüzden mi dersiniz?

    • Öncelikle ip adresiniz sabit olması gerekiyor, sabit ip adresiniz yok ise port açma işlemini modem ayarlarından yapsınızda portlar açılmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.