İp Kamera Tamiri

Arızalı ip güvenlik kamerası tamiri, ip kamera tamiri, network kamera tamiri, dahua ip kamera, haikon ip kamera tamiri, samsung ip kamera tamir

ip kamera teknik servis

Marka ve model gözetmeksiniz elinizde bulunan arızalı ip güvenlik kamerası bakım ve onarım işlemi teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tamir işlemi ip güvenlik kamerası tamirinde profesyonel teknik servis elemanları tarafından özenle yapılmaktadır .

İp Güvenlik kamerası tamir işlemi süreci : İlk olarak teknik servisimize ulaşan arızalı ürününüzün arıza tespiti elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılan arıza arıza tespiti sonucunda kullanılması gereken yedek parçalar tespit edilerek tamir bedeli belirlenir. Belirlenen tamir bedeli müşteriye bildirilerek müşteri onayı beklenir. Tamir ücreti onaylanır ise ürün ödemesi yapıldığında bakım ve onarım işlemine başlanır. Ürün hazır olduğunda ürünün kargolaması yapılır.

İp Güvenlik kamerası tamir ücreti : 30 usd ye kadar masrafı olan ürünler  müşteri onayı alınmaksınızın tamir edilir. Tamire verdiğiniz güvenlik kamerası masrafı 30 usd üzerinde ise tamir ücreti tarafınıza bildirilip onay beklenir.

İp kamera arıza tespit ücreti : Tamir edilemeyen yada tamir onayı verilmeyen ürünlerin arıza tespiti için herhangi bir ücret istenmemektedir.

Arızalı ürünlerin teknik servise ulaştırılması : Güvenlik kamerası tamir merkezimiz İstanbul perpa ticaret merkezinde bulunmaktadır. Arızalı ürünlerinizi elden teslim edebilir yada kargo  ile gönderebilirsiniz.

Arızalı ürün kargo ücreti :  Arızalı ürün gönderimlerinizde ve alımlarınızda kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.