Isaf Güvenlik Fuarı 2015

isaf-fuarı-2015

Bu sene 17–20 Eylül  tarihleri arasında, İstanbul Fuar Merkezi’nde Hall 9–10–11’de ziyaretçilerini ağırlamaya hazırlanıyor. Elektronik güvenlik sistemlerin sektöründeki bir çok ithalatçı firma şimdi den isaf fuarı hazırlıklarına başlamış durumda, perpa ticaret mekezinde firmaların camlarında isaf fuar posterleri asılmış vaziyette.

Bu sene isaf fuarında bana göre HD Güvenlik kameraları ve ip güvenlik kameraları ağırlıklı olacak gibi görünüyor. Bir çok firma standlarında ip ve hd güvenlik kameraları sergileyerek yeni müşteri bulmaya çalışacak.

Güvenlik sistemleri sektöründe faliyet gösteren yada kamera sistemini revize etmeyi düşünen kişilere 17 eylül – 20 eylül arasında yapılacak olan isaf güvenlik fuarını ziyaret etmelerini tavsiye ederim.

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.