İsaf Güvenlik Sistemleri Fuarı Sona Erdi

Herkese merhaba isaf 2015 elektronik güvenlik sistemleri fuarından kendimce tespit etmiş olduğum izlenimlerden bahsetmek istedim.
[​IMG]

Öncelikle fuara katılan güvenlik sistemleri firmalarından bahsetmek istiyorum. Geçen senelerde görmüş olduğumuz firmaların neredeyse tamamı bu senede katılmış bulunmaktaydı.
[​IMG]

Yeni katılımcı firma çok fazla olmamakla bereber özellikle personel takip sistemleri sektöründe yeni katılımcı firmalara rastladığımı belirtmem gerekir. Bu firmalar arasında sektörün önde gelen firmalarından perkotek firması da bu sene isaf fuarında stand açan firmalardan biriydi.

Fuarda firmaların standlarında AHD Kamera ve ip kamera sistemlerine ağırlık verdiklerini söylemeliyim, bu da artık anolog kamera sistemlerinin bittiği anlamına gelmektedir.

Günümüzde özellikle Ahd kamera sistemleri fiyatlarının düşmesi ile bir çok montajcı firma tarafından ahd kamera sistemi tercih edilmeye başlanmıştır.
[​IMG]

Genel olarak katılımcı firma standlarını dolaştığımda yeni ve değişik özellikte bir ürün dikkatimi çekmedi diyebilirim, yukarıda belirttiğim gibi bir çok firma standlarında ahd kamera , tvı kamera ve ip kameralara ağırlık verilmişti.
[​IMG]

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.