Kamera Adaptörü Fiyatları UPS Özellikli Kamera Güç Kaynağı

Kamera besleme adaptörü, mervesan adaptör, 12 volt adaptör, kamera adaptörü fiyatları, kamera güç kaynağı, MS-CCTV-9P/UPS,  kamera adaptörü nasıl bağlanır.

Elektrik kesintisinde kamera sisteminin çalışmaya devam etmesi için ups özellikli kamera besleme adaptörü kullanabilirsiniz. UPS adaptörün içerisine takılacak akü ile sistemi 1- 5 saat arasında besleyebilir.

MS-CCTV-9P-UPS_kamera_adaptörü

Adaptör üzerinde her kamera için sigorta korumalı çıkış bulunmaktadır. Kamera besleme adaptörüne kamera kayıt cihazı beslemeside bağlanarak elektrik kesintisinde tüm sistemin çalışmaya devam etmesi sağlanabilir.

mervasan_9p_ups_adaptör

Mervesan MS-CCTV-9P / UPS e 8 kamera + 1 adet dvr kayıt cihazı beslemesi bağlanabilir. Cihaz içerisine 12 volt 9 amper akü takılabilir.

Adaptör fiyatı için telefon ile bilgi alınız.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.