Kamera Sistemi Güç Kaynağı, UPS Özellikli Kamera Besleme Adaptörü

CCTV Kamera Sistemleri İçin Güç Kaynakları, kamera besleme adaptörü, kamera güç kaynağı, MS-CCTV-9 P / UPS, Mervesan MS-CCTV-16P / UPS, Güvenlik Kamerası Adaptörü,

MS-CCTV-9P-UPS_kamera_adaptörü

Güvenlik kameralarında en büyük sıkıntılardan biri elektrik kesintileridir. Elektrik kesintisinde güvenlik kameralarının çalışması ve dvr kayıt cihazının kameraları kayıt etmeye devam edebilmesi için ups özellikli kamera besleme adaptörleri kullanılabilir.

UPS özellikli kamera besleme adaptörleri içerisine takılan akü sayesinde elektrik kesintisinde kamera sisteminin çalışmasına devam etmesini sağlar. Adaptörün akü şarz özelliği sayesinde elektrikler gelince içerisinde bulunan aküyü tekrar şarz eder.

Beslenecek kamera sayısına göre farklı tiplerde ups özellikli adaptör vardır. Kamera sisteminde kullanılacak kamera adedi ve kamera besleme akım değerine göre adaptör seçilmelidir. Adaptör içerisine takılan akü değerine göre sistemi 1 saat ila 5 saat arası çalıştırabilir. Adaptör içerisine takılacak akü değeri marka ve modele göre değişmektedir. Ürünü satın alırken destelediği maksimum akın değerinde akü kullanabilirsiniz.

Sisteminizde akülü adaptör kullanacaksanız kameralarınızla birlikte kayıt cihazınızda 12 volt beslemesini bu adaptörden yapmalısınız.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir yorum

  1. ümit bey 6 kameralı bir binamız var yonetici olarak kesintisiz guç kaynagı almak istiyoruz online olandan kameralar dvr cihazına bağlı acaba alacagımız ups cihazı kaç VA olmalı cevap verirseniz sevinirim şimdiden teşekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.