Mağaza Ürün Koruma Sistemleri Nedir ? Nasıl Çalışır.

Ürün koruma sistemi, raund  etiket, ürün koruma etiketleri nedir, nasıl çalışır

Mağaza ürün koruma sistemleri, kullanılan noktadaki hırsızlık olaylarını engellemek için kullanılır. Yaklaşık her mağazada 10% ile 15% arası ürünler hırsızlıklar yüzünden zarara gidebiliyor. Bu hırsızlıkların önüne geçebilmek için mağaza ürün koruma sistemleri kullanılmaktadır.

İki farklı çalışma sistemine sahiptir.

1 – Radyo frekanslı ( RF ) mağaza ürün koruma antenleri 

magaza-urun-koruma-anteni

Radyo Frekans sistemler, giyim mağazaları, katlı mağazalar ve süpermarketler için en ideal teknolojidir. Metal ve elektronik ürünlerde kullanılamaz. 

2 – Akusto manyetik ( AM ) mağaza ürün koruma antenleri 

akusto-manyetik-anten

Akusto manyetik  mağaza ürün koruma antenleri, etiketin takılacağı metal ve elektronik ürünlerde radyo frekanslı mağaza Ürün koruma antenlerine göre daha fazla performans gösterir. Metal ve elektronik ürünlerde radyo frekanslı mağaza ürün koruma antenleri çok fazla hata ve sorun çıkarırken akusto manyetik sistemlerde bu sorunlar ve hatalar neredeyse hiç sorun çıkarmadan çalışmaktadır.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.