Mavigard Yangın Algılama Sistemi

Yangın ihbar sistemleri, mavigard, mavili, yangın paneli, yangın algılam sistemi fiyatları, duman dedektörü, mavigard yangın alarm sistemleri, kurulum, teknik servis.
mavigard yangın sistemiYangın alarm sistemleri, yangın durumunu başlangıç aşamasında  tehlikeli boyutlara varmadan algılayarak, gerekli önlemlerin alınmasını sağlayan, sistemin takıldığı noktaya özel projelendirilmiş, tesis edilmesi yasalar gereği olan erken uyarı sistemidir. Sistemler en basit anlamda, yangını başlangıç aşamasında algılayacak çeşitli tipteki algılama detektörleri, algılanan yangının değerlendirmesini yapacak ve gerekli olan yerleri uyaracak ana kontrol paneli ve sesli veya görsel uyarı cihazlarından meydana gelir.

Yangın ihbar sistemi ihtiyaçlarınızda yerli üretim olan TSE BELGELİ Mavigard marka yangın ihbar sistemi ürünlerini kullanabilirsiniz.

Mavigard Yangın İhbar Panelleri

mavigard yangın paneliMavigard maxlogic yangın panelleri 2 bölgeli modelden başlayıp 64 bölgeli modele kadar farklı seçenekleride ihtiyaçlara uygun sistemlerdir. Her bir yangın bölgesine 21 adet duman dedektörü bağlanabilir. TSE ve EN54 uygunluk sertifikasına sahip sistemlerdir.

Mavigard Yangın Algılama Dedektörleri

mavigard dedektörÜürnlerli ilgil

Yangın İhbar Sireni ve Butonlar

yangın ihbar sireni

Müşteri Hizmetleri

08508404684  – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Solo Smoke Sabre Duman Dedektörü Test Spreyi

Solo sabre duman dedektörü test spreyi, smoke sabre test spreyi, Solo sabre duman dedektörü test spreyi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.