Genesis Bilişim ve Güvenlik Teknolojileri

Genesis bilişim ve güvenlik teknolojileri, alarm sistemi, güvenlik kamerası, paradox alarm, ahd kamera, ip kamera, elektronik güvenlik sistemleri, güvenlik sistemi

Ülkemizde son yıllarda elektronik güvenlik sistemleri üzerine faliyet gösteren firma ve şahısların artmasından dolayı birçok kişini kalitesiz sistem satın alarak mağdur olması yada satın aldığı sisteme, ederinden fazla para ödemesinden  dolayı insanları bilgilendirmek amacıyla kurduğumuz güvenlik sistemleri bilgi paylaşım sitesine hoş geldiniz.

Sitemizin ilk amacı insanlara elektronik güvenlik sistemleriyle ilgili teknik bilgiler vermektir. 1.5 yıl önce kurmuş olduğumuz sitemiz, sitemizi ziyaret eden kişilerin isteği doğrultusunda güvenlik sistemleri ürün satışına başlamıştır. 

İki yıldır güvenlik sistemi teknik destek sitemiz üzerinden bizlere güvenerek güvenlik sistemi ve teknik servis hizmeti alan tüm müşterilerimize teşekkür ederiz.

Sitemiz üzerinden gün içerisinde bir çok kişi teknik destek için vermiş olduğumuz iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşmaktadır. Ne yazık ki bir çok kişiye yardımcı olamamaktayız, bunun en büyük sebebi sadece kendi müşterilerimize telefon ile teknik destek hizmeti vermekte olmamızdır.

Şunu unutmayın güvenlik sistemi satın alırken sadece ürün değil hizmet satın alıyor olacaksınız. Sattığı ürünün desteğini veremeyen sadece al sat yapıp güvenlik sistemlerinden anlamayan bir çok satıcı yada firma bulunmaktadır.

İnternet üzerinden güvenlik sistemleri ürün satışı arttığı ve farklı site yada kişilerden ürün satın alan kişiler, satın aldıklara cihazlarla ilgili teknik destek alamamaktadırlar, çünkü onlar sistem kurulumu yapan firmalar değildir tabiri caizse al sat yapan güvenlik sistemlerinden anlamayan ürün satışlarını sadece para kazanmak için yapan kişi yada firmalardır. Hak verirsiniz ki sizlere ürünü satarken para kazanan başkası iken o ürünün teknik destek hizmetini bizim vermemiz mantıklı olmaz.

Güvenlik sistemleri ihtiyaçlarınızda firmamızı tercih etmeniz halinde sadece ürün değil ürün ile birlikte hizmet satın alacağınızı unutmayın.

Firmamızdan ;

  • Güvenlik kamerası kurulumu ve ürün Satışı 
  • Alarm Sistemi kurulumu ve ürün satışı 
  • Seslendirme sistemleri ürün kurulumu ve ürün satışı 
  • Kontrol geçiş sistemleri, parmak izi okuyucu, PDKS sistemleri montaj ve satışı
  • Yangın ihbar sistemleri montaj ve satışı 
  • Alarm sistemi teknik servis hizmeti 
  • Kamera sistemi teknik servis hizmeti 
  • Yangın ihbar sistemi teknik servis hizmeti 
  • Ses sistemi teknik servis hizmeti
  • Kontrol geçiş sistemleri teknik servis hizmeti

Alabilirsiniz.

Detaylı bilgi için teknik destek birimimize 0543 276 95 15  – 0850 840 4684 nolu telefonlardan ulaşabilirsiniz.