Neutron Kayıt Cihazı – DVR Admin Şifresi Resetleme

Neutron dvr şifresi, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifresi nedir, neutron dvr şifresi kırma, neutron dvr şifre resetleme, neutron dvr şifre sıfırlama, neutron dvr şifresi nedir.

neutron dvr

Neutron dvr kayıt cihazları fabrikasyon şifresi ;

Kullanıcı adı :  888888  Şifre :  888888 ‘ dir. İnternet üzerinden izleme şifresi

İnternet üzerinden izleme şifresi ;

Kullanıcı adı :  admin  Şifre :  admindir..

Cep telefonu izleme programı : NMSS AHD

Neutron dvr admin menü şifresi bilinmiyor ise dvr kayıt cihazı için günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Neutron kayıt cihazı şifresi resetlemesi için kullanılan Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekran resmi gerekmektedir. Teknik servis ekibimiz sıfırlama şifresi ile cihazınızın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

NEUTRON Dvr Şifre Sıfırlama Nasıl Yapılır 

DVR Şifre Resetleme İçin İlk Olarak kullanıcı adı ve şifre soran ekran resmini telefonunuzla çekip teknik destek whatsapp hattına göndermeniz gerekir. 

NEUTRON DVR Şifre resetleme işlemi, şifre resetleme programı aracılığıyla teknik servis ekibimiz tarafından telefonda destek vererek size şifre resetlettirilir.

DVR ŞİFRE RESETLEME İÇİN NEDEN ÜCRET İSTENİYOR

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

DVR Şifre Resetleme Hizmeti Nasıl Veriliyor ?

1 – DVR Şifre resetleme yapabilmemiz için dvr kayıt cihazı kullanıcı adı şifre soran ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza iletiyorsunuz

2 – Teknik destek ekibimiz yolladığınız ekran görüntüsündeki tarih ve saate göre Avenır dvr şifre üretme programı ile geçici şifre üretiyor

3- Teknik destek ödemesini whatsapp  ile size belirtilen firma hesabımıza yapıyorsunuz. 

3 – Teknik destek ekibimiz sizi telefon ile arayıp dvr menüsünden admin şifresini sıfırlatıp yeni şifre oluşturmanız için gerekli tüm işlemleri yaptırıyor.

!!!!! Önemli !!!!!

Ödeme yapılmadan yada ücretsiz şifre resetleme hizmeti verilmemektedir.

 

Teknik Destek Hattı : 0543 276 95 15 

 

Teknik Destek Ücret Listesi 

DVR Şifre resetleme hizmeti : 200 tl 

 Haikon ve Hiloook Serisi DVR Şifre resetleme hizmeti : 250 tl 

DVR Şifre resetleme + Cep ygulama kurulumn hizmeti : 300 tl

Modem Port Açma hizmeti : 250 tl 

Cep Telefonu uygulama ayarları teknik destek hizmeti  : 250 tl 

DVR / NVR PC Yazılımı kurulum teknik destek hizmeti  : 250 tl 

 

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

6 yorum

 1. neutron cihazım var hdd si takılı , ama hdd yi görmüyor başka bir yerde hem kablolarını hemde hdd yi kontrol etim çalışıyor cihaz üzerine takınca hdd yi görmüyor neden ola bilir başka hddleri de taktım görmedi..

  • Merhaba dvr kayıt cihazı adaptörünüzde arıza olabilir. DVR kayıt cihazı adaptörü yeterli akım değerini veremez ise HDD görünmez.

 2. Neutron dvr kayıt cihaz ına telefondan baglanamıyorum
  Hep yalnış şifre diyor ya zaman aşımına uğradı yazıyor
  Ayarlara da girmiyor yalnış şifre diyor 888888 admin de denedim olmadı bi zahmet yardımcı olurmusunuz

 3. ismail.çınar

  defalarca telefon ile şifre aldım ..her defasında yanlış şifre diyor.. lütfen sattığınız cihazın arkasında durun ..aksi takdirde tüketici hakem heyetine başvuracağım..piyasada satılan diğer cihazlar şifre istemezken sizin bu şifre için servis parası istemeniz ne kadar kanuna uygun.

  • Biz şifre için para istemiyoruz, telefon ile teknik destek ücreti istiyoruz, yazıyı tam okuyunuz. Ücretsiz bir şekilde hallettirmek istiyorsanız size o kamera kayıt cihazını takıp parayı kazanan montajcı firmanızı arayınız. Bu arada şifre unutulması kullanıcı hatasıdır ve gelen firmada sizden servis ücreti istemesi gerekir.

 4. Şifreyi 3 kez yanlış girdik ve hesap kilitlendi.ne gibi bı işlem yapmamız gerekir acaba yardımcı olabilir misiniz?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.