NVMS 1000 Kamera İzleme Yazılımı

DVR Kamera izleme programı indir, güvenlik kamera izleme yazılımı, ip kamera izleme programı, hyundai kamera izleme programı, fujitron kamera izleme programı, scsı dvr izleme programı, goldmaster dvr izleme programı.

NVMS-1000

NVMS-1000 ağ görüntü gözetimi için özel tasarlanmış bir izleme istemcisidir. Ağ görüntü izleme sistemi inşa edildikten sonra, yönetici aygıtların görüntü girişlerini yönetebilir. NVMS-1000 sekmeli görünüm yapısına sahiptir ve her sekme bağımsız bir ekrana yerleştirilebilir. Kullanıcılar gelişmiş izleme organizatörü ile herbiri 100 kanal destekleyen 10 izleme monitörü oluşturabilirler. NVMS-1000 denetim masasından kullanıcılar yetkileri dahilinde tanımlanmış aygıtların tüm ayarlarını yapabilirler. NVMS-1000 istemcisi ile uzaktan kayıt izleme, yerel kayıt izleme ve yedekleme yapılabilir.

NVMS-1000 istemcisi Win 7 32/64Bit ve Win8 32/64Bit destekler. Mac kullanıcıları için NVMS-1200 çözümü mevcuttur.

nvms-1000-ayarları

TEMEL FONKSİYONLAR : Canlı İzleme, Seçici Mod İzleme, Sisteme Kayıt, Oynatma, İndirme, e-Harita, Aygıt Yönetimi, Kullanıcı Yönetimi, Log Arama, Alarm Yönetimi vb.
KULANICI ARAYÜZÜ : Birleşik girdilerden oluşan ana panelde, ana fonksiyonlar sınıflandırılmıştır. Kolay kulanım için her fonksiyon dinamik sekme yöntemiyle çalışır. Araç çubuğu izleme penceresine gömülüdür. NVMS-1000 akordeon ağaç hiyerarşisine sahiptir.
İZLEME YÖNETİMİ : Sistem izleme noktalarını yönetmek için ağaç kaynak yapısını benimser. Ve alan hiyerarşisine göre aygıtları yönetir.

ELEKTRONİK HARİTA : Sezgisel olarak izleme noktalarının çalışma ve alarm durumları gösterilir. Çok katmanlı e-Harita destekler. Alarm izleme ekranında harita ve izleme eşzamanlı yapılabilir.

YAPILANDIRMA YÖNETİMİ : NVMS-1000 yerel ve uzak aygıtlarları yapılandırmayı destekler. Kullanıcı uzaktan kayıt planlaması, görüntü ayarı, alarm giriş/çıkışı, ağ parametreleri vb. yapılandırmaları yapabilirler. Aygıt üzerinden yapılan bütün yapılandırmalar uzaktan yapılabilmektedir.

KULLANICI YÖNETİMİ : NVMS-1000 istemcisi yönetici, gelişmiş kulanıcı ve kullanıcı olmak üzere üç farklı kullanıcı hesabı tipine sahiptir. Yönetici en yüksek yetkiye sahiptir. Gelişmiş kullanıcı ve kullanıcının yetkilerini yapılandırır. Yetki matrisi üzerinden kullanıcının tanımlı cihaz/kanalların izleme, kayıt izleme, PTZ kontrol vb. yetkileri ayarlabilir.

LOG YÖNETİMİ : NVMS-1000 gelişmiş Log yönetimine sahiptir. Kullanıcılar log tipine göre log bilgilerinde arama yapabilirler.

VERİ YEDEKLEME : NVMS-1000 veri kaybını önlemek için, sistem yapılandırma bilgilerini alma ve vermeyi destekler. Ayrıca zaman, olay ve alarm tipine göre görüntü yedekleme destekler.

ÇOKLU DİL : NVMS-1000 istemcisinde çoklu dil desteği bulunur. Türkçe, İngilizce, Rusça, İspanyolca, Portekizce, İtalyanca vb. birçok dili destekler

NVMS 1000 Kullanma Kılavuzu İndir NVMS 1000 Kamera izleme programı indir

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir yorum

  1. kamara kurumu için bu porugram

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.