NVR Set İncelemesi, NVR Kurulumu, İp kamera Fiyatları

Nvr kayıt cihazı, ip kamera set, ip kamera kurulumu, nvr set, ip kamera fiyatları, tak çalıştır ip kamera, kamera sistemleri fiyatları

İp kamera sistemi satışlarının hızlanması ile ithalatçı firmalar son kullanıcılarında montajını kolaylıkla yapabileceği ip kamera ve nvr kayıt cihazlı tak çalıştır setler satmaya başladı. Sizler için bu setlerden bir tanesini inceledik.

4 İp Kameralı NVR Set 

nvr set

İp kamera set içerisinde 1 adet 4 kanal nvr kayıt cihazı 2 adet 1.3 mega pixel 3.6 mm lensli  ip kamera, 1 adet 1.3 mege pixel 6 mm ip kamera, 1 adet 3.6 mm dome ip kamera bulunmaktadır.

ip kamera set

İp kameralarda onvif özelliği bulunmaktadır.

ip kameralar

Tak çalıştır set içerisinde bulunan nvr kayıt cihazı üzerinde kamera girişleri için 4 kanal swich ve network bağlantısı için 1 adet 10/100 ethetnet girişleri bulunur.

tak çalıştır nvr kayıt cihazı

Nvr kayıt cihazını ve ip kameraları aynı ağ üzerinde çalıştırdığınızda kameraları otomatik olarak bulur ve görüntü vermeye başlar. Dilerseniz el ile ip kamera eklemesi yapılabilmektedir.

ip kamera tınıtma

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.