Paradox IP150 Alarm Sisteminizi İnternet Üzerinden Kontrol Edin

Paradox alarm sistemi internet üzerinden kontrol edilmesi için tasarlanmış olan IP150 internet modülü sayesinde alarm sisteminizi rahatlıkla nerede olrsanız ister bilgisayarınızdan isterseniz cep telefonunuzdan kontrol edebilirsiniz. Alarm ve sistem durumunu hakkında e mail alabilir, pgm çıkışlarını açma ve kapama yaptırabilirsiniz.

ıp150 internet kontrol modülü

Paradox alarm panelleri için tasarlanmış olan ıp150 modül kurulumu ve ayarları gayet basit ve kullanışlı bir cihazdır.

IP150 internet modülü kurulumu

Paradox alarm sistemi Esprit E / Spectra SP / Magellan MG Serileri panellerde kullanılabilen internet kontor modülü üzerinde LAN girişi , panel bağlantı soketi ve PCS 250 G bağlantı soketi bulunmaktadır.

ip150 modül bağlantısı

Alarm paneli bağlantı soketi ip150 modül içerisinden çıkar. Soketin diğer ucu panel ana kartı üzerindeki serial girişine takılmalıdır. Cihazı panel bağlantı kablosu kutu içerisinde mevcuttur.

ip 150 bağlantı

İp 150 internet modülü DHCP özelliği sayesinde LAN kablosunu taktığınız an otomatik ip adresi alır. Cihazın aldığı ip adresini bulmak için paradox ip locate programını bilgisayarınıza kurmanız gerekir. Program ağı tarayarak modülün ip adresini bulur.

paradox ip locate

Bulunan ip adresini internet tarayıcınızın adres çubuğuna yazarak ip modül arayüz sayfasına bağlanabilirsiniz.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.