PARADOX PCS-250 Alarm Sistemi GSM Arama Modülü

Paradox alarm panellerinde sim kart ile arama yapılabilmesi için kullanılan PCS-250 GSM arama modülü programı, bağlantı şeması, GSM Modül fiyatı, telefon arama modülü ayarları.

PCS-250 Gsm modül

GSM arama modülü üzerinde 2 adet sim kart girişi bulunur. Modüle takağımız sin kartın Pin kodunu mutlaka iptal etmeliyiz. Sim kart takılırken gsm modülde enerji olmaması gerekir.

gsm arama modülü ayarları

Sim kartımızı taktıktan sonra modül içerisinden çıkın serial bağlantı kablosunu modül üzerindeki serial soketine takıyoruz.

pcs-250 gsm

Soket bağlantısı yapıldıktan sonran gsm modül bağlantısı tamamlanmış oluyor. Serial kablonun diğer ucunu alarm kontrol panelindeki EBUS girişine takıyoruz. Bu işlem yapılırken alarm kontrol panelinin çalışmıyor olması gerekir. Panel çalışır durumda bu bağlantı yapıldığında yeni takılan modülü panel görmez bu sebeple gsm modül çalışmaz.

Paradox PC-S250

Bağlantı işlemi bittikten sonra alarm paneline enerji verip programlamadan 850 nolu adrese girip 1 ve iki tuşlamamız gerekir. Son işlem olarak aranacak telefon numaralarını programlamamız yeterlidir.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Bahçeşehir Alarm Sistemi

Paradox alarm bahçeşehir,dsc alarm, bahçeşehir alarm montajı, bahçeşehir alarm servis, alarm montajı, bahçeşehir dsc alarm, …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.