Parmak İzi Okuyucu Fiyatları

Özellikle personel takip sistemlerinde sistemlerinde kullanılan parmak izi okuyucu cihazları satın alırken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır.

parmak izi okuyucu

Parmak izi okuyucu cihaz içerisindeki işlemci nedir ? 

Cihaz işlemcisi parmak okuma hızını belirlemektedir. İşlemci ne kadar iyi olursa parmak izi okuma cihazının okuma hızı o kadar iyi olur

Parmak izi tanıma kapasitesi 

Satın alınacak parmak izi okuma cihazına kaç adet parmak izi tanıtılabilir önemlidir. Sistemin kullanılacağı işletmedeki personel sayısına göre cihaz seçilmelidir.

Kapı açma özelliği

Parmak izi okuma cihazlarında kapı açma özelliği ( kontak çıkışı ) cihazın fiyatını belirleyen bir etkendir. Özellikle cihazın takılacağı noktada kapı açtırılacak isis mutlaka kontak çıkışlı bir parmak izi okuyucu cihaz alınmalıdır.

Personel takip ( PDKS ) programı 

pdks-program

Parmak izi okuyucu cihaz ile birlikte kullanılacak personel devam kontrol sistemi programı önemlidir. Program seçerken şu soruları sormanız gerekir.

1- PDKS Programı ücretli mi ücretsiz mi

2- PDKS Programı sadece personelin  giriş çıkış saatlerini mi  gösterecek yoksa maaş hesaplaması yapacak mı

3- Maaş hesaplaması yaptıktan sonra otomatik olarak kullanılan muhasebe programına bilgileri aktarabilecek mi

4- Programın teknik destek hizmeti var mı ve ücretlimi

Kullanılan program ve özellikleri cihaz kadar önemlidir. Programın düzgün çalışması, programla ilgili teknik desteğin sürekliliği önemlidir.

Parmak izi cihazları fiyatları ve pdks sistem çözümleri için

Müşteri Hizmetleri 

08508406904    –  info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.