Samsung Kamera Sistemleri

Elektronik güvenlik sistemleri sektöründe yıllarca elit ürün gurubuna hitap etmiş olan samsung güvenlik kameraları bir çok profesyonel güvenlik kamerası kurulumu yapan firmanın tercihi olmuştur. Samsung güvenlik kameralarını Türkiye’de birden fazla (tahmini 8 farklı firma ) ithalatçı firma satışını yapmaktadır, bundan dolayı arızalı ürün tamirinde ciddi sıkıntılar yaşanmaktadır.

Samsung güvenlik kamera fiyatları ( samsung kamera sistemleri fiyatları ) 

İthalatçı firma sayısı fazla olduğu için kamera fiyatları’da firma bazında değişkenlik göstermektedir. Örnek verecek olursak samsung SCO-2080RP güvenlik kamerası fiyatı a firmasında 560 tl iken B firmasında 442 tl dir.

Samsung Dvr Kayıt Cihazı 

Bir çok kişi bu yazacaklarıma katılmıyacak olsa da sektörde satılan farklı markalara ait daha ucuz fiyatlı bir çok kayıt cihazı modeli samsung dvr kayıt cihazlarından daha iyi özelliklere sahiptir. Bana göre samsung kamera kayıt cihazı sektördeki teknolojik gelişmelerin gerisinde kalmıştır. Yada aynı özelliklere sahip farklı markalara ait kayıt cihazların rakam olarak çok üstündedir. Örnek verecek olursak en ucuz 4 kanal samsung dvr kayıt cihazı  370 usd iken aynı özellikler ve görüntü kalitesine sahip farklı bir firmanın dvr kayıt cihazı fiyatı 180 usd dir.

Samsung Güvenlik Kamerası Teknik Servis Hizmeti 

Farklı bir çok ithalatçı bulunmasından dolayı arızalı samsung kamera onarımı konusunda firmalar tamir ettirme aşamasında sıkıntı yaşamaktadır. Samsung DVR kayıt cihazını yada güvenlik kamerasını samsung güvenlik sistemleri satan bir firmaya götürdüğünüzde ürün ondan alınmamış ise tamir ettirmez yada tamir işlem yapılırsa ürün garantili bile olsa ücretli olarak tamir ettirilir. Bana göre samsung güvenlik sistemleri ürünlerinin en büyük sıkıntısı budur.

2014 Güvenlik sistemleri  fuarında samsung ürünleri satan bir kaç firma standına uğradığımda samsung firmasının ip kamera sistemlerine ağırlık verdiğini gördüm. Firma yetkilileriyle yaptığım görüşmelerde ürün gamında analog yerine ip kamera ve nvr kayıt cihazına ağırlık verileceği bilgisini aldım.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.