SCS NB-138R Su Baskın Dedektörü Bağlantı Şeması

Su baskını dedektörü, videofon su baskın dedekötörü bağlantısı, scs su baskını dedektörü, su baskın dedektörü montajı

su_baskın_dedektörü

SCS NB-138 R su baskın dedektörü, evlerinizde yada iş yerlerinizde olası su baskınlarını haber vermek için kullanlır. Dedektör su baskın riski olan noktalarda yerden 1 yada 2 cm yukarı takılarak monte edilmelidir. Banyo gibi yerlerde su birikme ihtimali olan yerlerde birkaçö santim daha yukarı monte edilmelidir.

Dedektörün alt yüzey kısmında bulunan iki adet metal algılayıcı su ile temas ettiğinde dedektör alarma geçer.Dedektör sesli olarak ve üzerinde bulunan röle çıkışını aktif ederek alarm verir.

Su baskın dedektörünü isterseniz bir alarm paneli zone girişine bağlayabilir yada harici bir DC 12 volt adaptör ile besleyerek bağımsız olarak sesli uyarı verecek şekilde kullanabilirsiniz.

NB-138R_su_baskın_dedektörü_bağlantı

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

XLR Jack Bağlantısı

Mikrofon XLR jack bağlantısı XLR jack soketli mikrofon mono gitar jack bağlantısı yukarıdaki şemaya göre yapılmalıdır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.