Ses ve Anons Sistemleri

Ses sistemleri, acil anons, mağaza seslendirme

ses_anons_sistemi

Ses anons sistemleri küçük mağaza ve iş yerlerinden çok katlı bina, alış veriş merkezleri ve fabrikalara kadar her türlü işletmede, acil durum senaryolarının işletme içinde hayata geçirilmesi, çalışanların ve ziyaretçilerin doğru ve hızlı biçimde bilgilendirilmeleri, haberleşmenin sağlanması ve geri plan müzik yayını amacıyla kullanılır.

ACİL ANONS 

Topluluğa açık bulunan mekanlarda acil durum ve tehlike anonslarının sağlıklı olarak yapılabilmesi amacıyla kullanılırlar. Önceden hazırlanarak digital belleğe kaydedilen acil durum anonslarının, yangın ihbar santrali, gaz ve duman dedektörleri, deprem sensorleri vb. ile gerektiğinde modülün elle tetiklenmesi sonucunda, anons ve/veya müzik santralinin kapalı olması halinde dahi sistemi açarak ve varsa müzik veya anons yayınına göre öncelik alarak duyurulmasını sağlar.

ANONS ve MÜZİK YAYINI

Anons ve müzik yayınlarının aynı anda yapılabildiği, alışveriş merkezli, hastane, fabrika, restaurant vb. yerlerde beraberinde power amplifierlarla  birlikte çalışırlar.
Aynı anda, tuner, kasetçalar ve CD çalar direkt bağlı iken “input sellektör” ile bu kaynaklardan seçilen bir tanesinde müzik yayını yapılır. Bu yayın sırasında anons gerektiğinde müzik – 20 dB muting yapılarak mikrafon devreye girer.

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Merter alarm servisi

Yaşamakta olduğunuz alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan Merter alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. Firmamız bir çok farklı …

Bir yorum

  1. Ayşegül Badur

    Merhaba,
    Bir sorum olacak: Acil durumlarda görülebilir ve işitilebilir alarm sistemleri mevzuatta herhangi bir kanun, yönetmelik, genelge vb. de geçmekte midir?
    Bilgi için şimdiden teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.