Solo Smoke Sabre Duman Dedektörü Test Spreyi

Solo sabre duman dedektörü test spreyi, smoke sabre test spreyi, Solo sabre duman dedektörü test spreyi fiyatı, duman dedektörü test spreyi, sole dedektör test prey fiyatı.

Solo sabre duman dedektörü test spreyi diğer test spreylerinden farklı olarak herhangi bir test başlığına ihtiyaç duymadan kullanabilme imkanı sağlar.

Sprey başlığında bulunan açılabilir teleskobik körük sistemi sayesinde 3 metreye kadar  tavan yüksekliklerindeki duman dedektörleri test edilebilir. Diğer duman dedektörü test spreyleri dışardan uygulanabildiği için duman dedektörü çevresinde ve dedektörün yüzeyinde bazı kimyasal kalıntılara neden olur, bu kalıntılar zamanla dedektörlerde ve diğer yüzeylerde korozyona neden olur.

Smoke Sabre sadece dedektör haznesine odaklı çalışan teleskobik körük sisteminden dolayı farklı yüzeylerde kalıntı bırakmaz. Smoke Sabre test spreyini körüklü başlığın emniyet sisteminden dolayı açmadan kullanamazsınız.

Solo Smoke Sabre Duman Dedektörü Test Spreyi Fiyatı

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Solo A7 Dedektör Temizleme Spreyi

Solo dedektör temizleme spreyi, solo a7 temizleme spreyi, duman dedektörü temizleme spreyi fiyatı, solo a7. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.