Speed Dome Kamera Tamiri

Mobese Kamera tamiri, hareketli kamera tamiri, ip speed dome kamera tamiri, samsung Dome Kamera Tamiri  tamiri, PTZ  Speed Dome Kamera Tamiri 

speed dome kamera tamiri

Marka ve model gözetmeksiniz elinizde bulunan arızalı Speed Dome Kamera Tamiri , bakım ve onarım işlemi teknik servis ekibimiz tarafından yapılmaktadır.

Tamir işlemi speed dome kamera tamirinde profesyonel teknik servis elemanları tarafından özenle yapılmaktadır .

Speed dome kamera tamir işlemi süreci : İlk olarak teknik servisimize ulaşan arızalı ürününüzün arıza tespiti elemanlarımız tarafından yapılmaktadır. Yapılan arıza arıza tespiti sonucunda kullanılması gereken yedek parçalar tespit edilerek tamir bedeli belirlenir. Belirlenen tamir bedeli müşteriye bildirilerek müşteri onayı beklenir. Tamir ücreti onaylanır ise ürün ödemesi yapıldığında bakım ve onarım işlemine başlanır. Ürün hazır olduğunda ürünün kargolaması yapılır.

Speed dome kamera tamir ücreti30 usd ye kadar masrafı olan ürünler  müşteri onayı alınmaksınızın tamir edilir. Yolladığının arızalı speed dome kamera masrafı 30 usd üzerinde ise tamir ücreti tarafınıza bildirilip onay beklenir.

Speed dome kamera arıza tespit ücreti :30 usd

Arızalı ürünlerin teknik servise ulaştırılması : Güvenlik kamerası tamir merkezimiz İstanbul perpa ticaret merkezinde bulunmaktadır. Arızalı ürünlerinizi elden teslim edebilir yada kargo  ile gönderebilirsiniz.

Arızalı ürün kargo ücreti :  Arızalı ürün gönderimlerinizde ve alımlarınızda kargo ücreti gönderen kişiye aittir.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.