Strike Standalone Şifreli Proximity Kart okuyucu

Strike,proximity kart okuyucu fiyatları,Strike 10RP,göstereç,şifreli kapı kilidi, şifreli kapı kilidi fiyatları,kartlı kapı kilidi fiyatları.

İş yerlerinizde, apartman kapı girişlerinde, evlerde, ofis kapılarında giriş çıkışları kartlı ve şifreli  geçiş cihazları ile kontrol altına alabilirsiniz. Sistemin kurulması oldukça basit olmakla beraber sistemin çalışması için takılacağı kapıda elektronik kilit olması gerekmektedir.

strike kartlı geçiş sistemleri

Strike marka kartlı ve şifreli geçiş cihazları ile kapı kontrollerinde ekonomik çözüm üretebilirsiniz. Farklı özelliklerde üretilen strike şifreli yada kartlı geçiş kontrol cihazları hakkında detaylı bilgiyi firmamıza ulaşarak öğrenebilirsiniz.

Strike kartlı ve şifreli geçiş ürünlerin kurulumu kolay ve basittir. Ürünlerin kurulumuyla ilgili teknik destek teknik servis ekibimiz tarafından ücretsiz olarak verilmektedir.  Ürünler faturalı ve iki yıl garantilidir.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684    –  info@genesisguvenlik.com

 

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Runitek RN 41 Parmak İzi Okuyucu

Parmak izi okuyucu fiyatları, runitek RN 41 parmak izi cihazı, personel devam kontrol sistemi, runitek parmak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.