Wisetech WS-244 Alarm Paneli Kablosuz Siren Bağlantısı

Wisetech WS-244 Alarm Paneli Kablosuz Siren Bağlantısı, Kablosuz siren tanıtma, Kablosuz wisetech panel bağlantısı.

Kablosuz alarm paneli wisetech ws-244 panele kablosuz harici siren tanıtmak için siren içerisinden çıkan kablosuz iletişim modülünü alarm paneli içerisine yerleştirip modül üzerindeki tetik giriş uçlarını alarm panelindeki BELL ve C uçlarına bağlamamız gerekmektedir.

Siren panel ile kablosuz olarak haberleşmektedir. Sirenin çalışması için DC 12 Volt beseleme voltajına ihtiyaç vardır. Sirene en yakın noktaya 12 volt adaptör konulup bu adaptörün çıkış uçları sirene çekilmelidir. Bu uçlar siren ana kart üzerindeki 12 v+ ve GND giriş uçlarına bağlanarak siren çalıştırılmalıdır.

Panel alarma geçtiğinde kablosuz modül sireni tetikleyerek ötmesi sağlar.

Resmi büyütmek için üzerine tıklayın

ws-244-kablosuz-siren-baglantisi

Müşteri Hizmetleri 

08508406904 – info@genesisguvenlik.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

XLR Jack Bağlantısı

Mikrofon XLR jack bağlantısı XLR jack soketli mikrofon mono gitar jack bağlantısı yukarıdaki şemaya göre yapılmalıdır. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.