Xmeye Cep Telefonu İzleme Programı Resimli Anlatım

Xmeye ayarları, xmeye kurulumu, xmeye cep telefonu izleme programı, xmeye indir, xmeye cep telefonu güvenlik kamerası izleme programı resimli anlatım.

Cep celefonumuzda kurulu olan xmeye dvr kayıt cihazı izleme  uygulamamızı çalıştırıyoruz.

x-meye-cep-telefonu-izleme

Xmeye ekranında Local Login giriş menüsüne tıklanarak programa giriş yapılır.

xmeye-kamera-izleme-programi

Ekrana yeni cihaz ekleme menüsü gelmektedir. Sağ üst köşedeki + butonuna basarak yeni cihaz ekleme menüsüne giriş yapıyoruz.

x-meye-kurulumu

Yeni cihaz ekleme menüsünde ilk olarak;

Device Name :  izleme noktasına isim veriyoruz. Buraya istediğimiz herhangi bir isim yazılabilir .

Serial Numaber / İp / Domain: Bu kısma ip adresi ile izleme yapılacak ise modem sabit ip adresi yada sabit ip adresi yok ise dvr kayıt cihazı P2P ıd adresi yazılmalıdır. Sabit ip ile izlenecek ise dvr kayıt cihazının modem üzerinde 80 ve 34567 nolu portları cihaz yerel ip adresine yönlendirme yapılmalıdır.

Port : Buraya dvr kayıt cihazı mobil izleme portu olan 34567 ( değiştirilmedi ise ) yazılmalıdır.

Username : DVR kullanıcı adı yazılmalıdır. Fabrikasyon kullanıcı adı admin dir.

Password : DVR kayıt cihazı şifresi yazılır. Fabrikasyon şifre boştur.

Tüm gerekli alanlar doldurulduktan sonra OK tuşuna basılarak kayıt işlemi bitirilir. Kayıt işlemi bittiğinde  ekrana gelen kayıtlı cihaz ismine tıklanarak izleme yapılmaya başlanır.

xmeye-kamera-izleme-programi

DVR Kayıt cihazı admin şifresini bilmiyor iseniz firmamızdan geçici şifre resetleme kodunu alabilirsiniz.

Kullanmakta olduğunuz güvenlik kamerası kayıt cihazı şifresi bilinmiyor ise günlük şifre üreten bir program sayesinde geçici şifre oluşturulabilir. Geçici şifrenin oluşturulabilmesi için dvr kayıt cihazının ekranında yazan tarih bilgileri gerekmektedir. Şifre üretme programına dvr kayıt cihazının güncel tarih ve saati girildiğinde program 1 günlük şifre üretir. Bu şifre ile cihazın ayarlarına girilip yeni bir kullanıcı eklenebilir yada fabrika ayarlarına döndürülerek admin şifresi sıfırlanabilir.

Dvr şifre resetlemesini yapabilmemiz için kullanıcı adı ve şifre soran ekran görüntüsünü yada yanlış şifre hata kodu veren ekran görüntüsünü teknik destek whatsapp hattımıza göndermeniz gerekir. Şifre kırma işlemi yapılabiliyor ise teknik servis temsilcimiz destek ücret ödemesi yapmanız için gerekli banka bilgilerini sizlere iletecektir.

Resimlerdeki gibi dvr kayıt cihazı şifre soran ekran resmini atmanız gerekir.

Teknik servis ekibimiz elinizdeki dvr kayıt cihazı şifresinin sıfırlanıp sıfırlanamıyacağını kontrol eder ve size bilgi verir. 

DVR Şifre resetleme işlemi yapılabiliyorsa dvr şifre resetleme programı aracılığıyla teknik servis ekibimiz dvr kayıt cihazınızın şifresi telefonda destek vererek size resetlettirir.

DVR kayıt cihazı şifresi unutulmuş ise teknik servis ekibimizden dvr şifre resetleme ile ilgili destek hizmeti alabilirsiniz. DVR kayıt cihazlarında şifre resetleme işlemi cihazın marka ve modeline göre değişmektedir.

Dvr kayıt cihazı şifre temin hizmetini sisteminizi kuran firmanın vermesi gerekir. Bu hizmeti bizden talep ederseniz karşılığında verdiğimiz hizmetin bedelini talep etmekteyiz. İstediğimiz ücret şifre için değildir, teknik destek hizmet bedelidir.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme hizmetini ücretsiz bir şekilde kamera sisteminiz kuran firmadan teknik destek alarak yaptırabilirsiniz.Firmamızın size bu teknik destek hizmetini ücretsiz verme yükümlüğü yoktur.

Dvr kayıt cihazı şifre resetleme teknik destek bedeli 100 tl dir. Ödemenizi banka havalesi yada kredi kartıyla yapabilirsiniz.

Firmamız, şifresini resetlettikten sonra hizmet ödemesini yapmayan kendini bilmezler yüzünden artık ödeme almadan kesinlikle resetleme için teknik destek hizmeti vermilmiyecektir.

Geçici şifre alabilmeniz için dvr kayıt cihazı ekranı resmini 05432769515  numaralı telefona whatsapp tan yollamanız gerekmektedir.

Kamera ve Alarm Sistemleri Servisi

  www.guvenliksistemleriservisi.com

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Paradox Alarm Servisi

Paradox ev ve iş yeri alarm sistemi arıza ve sorunları için firmamızdan paradox alarm servisi hizmeti alabilirsiniz. …

Bir yorum

  1. tebrikler 10 numara anlatım teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.