DSC Alarm Teknik Servis

DSC alarm sistemi, dsc alarm teknik servis, dsc arıza giderme, dsc alarm, dsc alarm fiyatı, alarm sistemi teknik servis hizmeti, İstanbul dsc teknik servis.

dsc alarm teknik servis

DSC alarm sistemi teknik servis ve bakım hizmeti DSC alarm sistemi kurulumunda profesyonel teknik ekip tarafından verilmektedir. Firmamız DSC alarm sistemleri yetkili bayisi olup verilen alarm teknik servis hizmeti garantilidir.

Alarm servis hizmeti programın yoğunluğuna göre aynı gün yada bir sonraki gün verilmektedir.

Teknik servis ücreti ne kadar ?

Servis ücreti alarm sistemindeki arıza ve servis verilecek yere göre değişmektedir, servis ücreti telefonda sistemle ilgili arıza bilgisi ve servisin verileceği konum öğrenildikten sonra verilecektir.

Arızalı olan ürünlerin değiştirilmesi ?

Servis esnasında arızalı olduğu tespit edilen ürünler indirimli fiyatlardan müşteri onayı doğrultusunda değiştirilmektedir.

Arıza giderilmez ise ücret talep edilecek mi ?

Teknik ekip tarafından belirtelen arıza giderlemez ise hiçbir ücret talep edilmiyecektir. Arızanın giderilmesiyle ilgili malzeme değişmesi gerekiyor ise, yeni malzeme bedeli müşteri tarafından onaylanmaz ise servis ücreti talep edilmektedir.

Sistem tekrar arızalanırsa ne olacak ?

Verdiğimiz teknik servis hizmeti garantili olup aynı arıza tekrarlanır ise ücretsiz olarak tekrar servis hizmeti verilmektedir.

Firmamız İstanbul Okmeydanı Perpa Ticaret merkezindedir.

Müşteri Hizmetleri 

08508404684 – info@genesisguvenlik.com

alarm fiyatları

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Alarm sisteminiz ne kadar düzgün çalışıyor !!!!!!

İnternet haberlerinde gördüğüm ilginç bir haberi sizlerle paylaşmak istedim. Habere göre Aydın’ da bir kuyumcu …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.