Hybrid Kayıt Cihazı ( ip / analog kamera kayıt cihazı )

Güvenlik kamerası sistemlerinde ip kamera ve analog güvenlik kameralarını ayna anda çalıştırabilen Hybrid Kayıt Cihazları ile mevcut analog güvenlik kameralarını kullanmaya devem ederek sisteminize ip kamera ilave etme imkanı sağlamaktadır. Hybrid Kayıt Cihazları bu özellikleri sayesinde ip kamera sistemine geçiş yapmak isteyen bir çok kişinin tercihi olmuş durumdadır.

Hybrid Kayıt Cihazı avantajları nedir ?

Analog ve ip kameralar tek bir kayıt cihazında çalıştırma imkanı sunmaktadır. Hybrid Kayıt Cihazları fiyatları çok yüksek rakamlarda değildir bu nedenle ip kamera sistemine geçişte rakamsal olarak bizlere çok aşırı bir maliyet çıkartmamaktadır ve mevcutta bulunun analog güvenlik kameralarımızı kullanma devam etmemizi sağlamaktadır.

Hybrid Kayıt Cihazı alırken kaç adet analog , kaç adet ip kamera bağlanabildiğine dikkat edilmelidir. İp kamera sayısı ve desteklediği ip kamera çözünürlüğü önemlidir. Örnek verecek olursak 16 kanal analog + 8 kanal ip kamera özellikli bir Hybrid Kayıt Cihazına takacağız ip kamera çöznürlükleri 2 mp olursa ip kamera sayısında düşüş olacakmıdır.

HYUNDAİ HYNVR-4816HBR 16 Kanal WD1+8 Kanal İp Hybrid DVR Cihazı incelemesi

Hakkımda Ümit ÖZALP

1982 İstanbul doğumlu. 1999 yılında sektörün öncü firmalarından Senkron Güvenlik Sistemlerinde teknisyen olarak işe başladı. Şuan özel sektörde bayi eğitim ve teknik servis sorumlusu olarak görev yapmakta aynı zamanda Bilgi Teknolojileri Eğitim Kurumunda güvenlik sistemleri kursu eğitmeni

İlginizi çekebilir

Elegance DVR Admin Şifre Resetleme Hizmeti

Elegance marka dvr kayıt cihazı şifre resetleme, TD1004ım dvr şifre, TD1008ım dvr şifre Şifre,TD1016ım dvr …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.